Zaproszenie: Międzynarodowy Konkurs Umiejętności Statystycznych

opublikowane: 8 lis 2018, 05:51 przez Katarzyna Parcia   [ zaktualizowane 8 lis 2018, 06:16 ]

Zapraszamy do udziału w Międzynarodowym Konkursie Umiejętności Statystycznych, którego nasz Ośrodek jest współorganizatorem.

Konkurs jest skierowany do uczniów oraz studentów Jego celem jest rozwijanie umiejętności badawczych i statystycznych. Konkurs jest wydarzeniem cyklicznym (co 2 lata) i dzięki temu może na stałe wpisać się w kalendarz konkursów naukowych dla uczniów i studentów. Jego organizacja w Polsce daje możliwość promocji polskich uczniów i studentów na arenie światowej. Prace laureatów pierwszych miejsc z każdej grupy wiekowej biorą udział we współzawodnictwie międzynarodowym Lista zwycięzców i ich plakaty zostaną zaprezentowane na 62 Światowym Kongresie Statystyki, który odbędzie się w Kuala Lumpur w Malezji w dniach 18-23 sierpnia 2019.

Więcej informacji znajduje się na stronie konkursu oraz na załączonym plakacie.

W naszym Ośrodku informacji dotyczących konkursu udziela dr Agnieszka Heba (aheba@wombb.edu.pl) – członek komitetu organizacyjnego

ą
plakat.jpg