Zaproszenie: Królowa w ulu... i w kosmosie

opublikowane: 22 maj 2018, 08:44 przez Katarzyna Parcia

Zapraszamy nauczycieli matematyki oraz uczniów klas 4–7 szkół podstawowych oraz oddziałów gimnazjalnych na Spotkanie z ciekawą matematyką zatytułowane Królowa w ulu i… w kosmosie. Program spotkania obejmuje pięć części o bardzo różnorodnej i ciekawej tematyce.  Każda z nich będzie miała innego bohatera, ale bohaterów łączy ich zamiłowanie do matematyki i udział w 7. edycji konkursu „Matematyka jest wszędzie”. Podczas specjalnie przygotowanych warsztatów uczestnicy spotkania wgłębią się w tajniki matematyki od liczb pierwszych począwszy a na ciągu Fibonacciego skończywszy. Poniższe opisy przygotowane przez uczniów i ich opiekunów przybliżą Państwu tematykę poszczególnych części.

Szczegółowe informacje wraz z linkami do formularzy zgłoszeniowych znajdują się tutaj