Zaproszenie: 8 edycja konkursu "Matematyka jest wszędzie"

opublikowane: 30 paź 2018, 04:56 przez Katarzyna Parcia   [ zaktualizowane ]

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie na najlepszą pracę projektową na temat "Matematyka jest wszędzie”. Tegoroczna edycja jest już ósmą z kolei, co oznacza, że od siedmiu lat cieszymy się i zachwycamy wspaniałymi pracami uczniów.

W zakładce Matematyka jest wszędzie można znaleźć informacje o wcześniejszych edycjach konkursu. Udział w konkursie jest oczywiście bezpłatny i może być cennym doświadczeniem zarówno dla ucznia jak i dla nauczyciela (opiekuna).

Regulamin tegorocznej edycji wraz z poprawionym harmonogramem oraz formularz zgłoszeniowy i wzory oświadczeń (niezbędne do udziału w konkursie) znajdują się w zakładce Matematyka jest wszędzie – edycja 8.

Bardzo prosimy o zwrócenie uwagi na zmiany w sposobie zgłaszania się do konkursu – wynikają one z nowych przepisów o ochronie danych osobowych. W stosunku do poprzednich  lat małej modyfikacji uległ również harmonogram, w szczególności wydłużyliśmy czas zgłaszania się do konkursu.