Zaproszenie na warsztaty: Lapbook - (ma)tematyczna teczka

opublikowane: 25 kwi 2019, 05:33 przez Katarzyna Parcia   [ zaktualizowane 25 kwi 2019, 07:22 ]

Zapraszamy nauczycieli matematyki szkół podstawowych na warsztaty metodyczne nt.

Lapbook – (ma)tematyczna teczka

Sposób na zainteresowanie ucznia

Podczas warsztatów opowiemy, jak wykorzystujemy lapbooki do nauki matematyki, pokażemy gotowe prace wykonane przez naszych uczniów oraz wspólnie z uczestnikami:

• wykonamy lapbooki o tematyce matematycznej, wykorzystując różnorodne pomysły, gotowe szablony oraz tworząc własne wzory,
  • porozmawiamy o dydaktycznych walorach tej techniki pracy,
  • zastanowimy się, czy lapbook może być ona sposobem na rozwijanie zainteresowań uczniów.

Warsztaty odbędą się 14 maja 2019 r. (wtorek) o godzinie 16.00 w Regionalnym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Bielsku-Białej, ul. Legionów 25 sala 011 (parter). Planowany czas spotkania to 90–120 minut.

Więcej informacji znajduje się tutaj.