Zapraszamy na warsztaty metodyczne

opublikowane: 2 lut 2017, 06:45 przez Katarzyna Parcia   [ zaktualizowane 2 lut 2017, 07:14 ]

Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Bielsku-Białej zaprasza nauczycieli matematyki szkół podstawowych oraz nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej na warsztaty pt.

Rachunki – trudne i nudne?
Nie muszą, mogą być ciekawe!

które odbędą się 16 lutego 2017 r. o godz. 16.10 w siedzibie Ośrodka przy ul. Legionów 25, sala 203. Planowany czas zajęć to 3 godziny dydaktyczne.

Podczas warsztatów pokażemy przykłady gier i zabaw, które mogą uczynić matematykę przyjemną i spowodować, że nasi uczniowie chętnie wykonają dużą liczbę ćwiczeń niezbędną do opanowania sprawności rachunkowej. Uczestnicy warsztatów będą mieli okazję wcielić się w rolę uczniów, będą „pacać”, grać w bingo, wykonywać zadania z użyciem różnych kostek do gry. Wykorzystają znane i mniej znane akcesoria by doświadczyć, że wiele gier można zmodyfikować z uwagi na cele lekcji.

Osoby zainteresowane udziałem w warsztatach prosimy o zarejestrowanie się do 14 lutego 2017 r. za pomocą krótkiego formularza (https://goo.gl/SyDK55) lub ewentualnie telefonicznie pod numerem 33 812 37 15, wew. 116.

Jolanta Biernat, Katarzyna Parcia - konsultanci Ośrodka