Wdrażanie nowej podstawy programowej z matematyki

opublikowane: 25 maj 2017, 13:55 przez Katarzyna Parcia   [ zaktualizowane 25 maj 2017, 13:57 ]

W dniach 23 i 25 maja 2017 r. w naszym Ośrodku odbyły się konferencje dotyczące wdrażania nowej podstawy programowej z matematyki. Przybyło na nie prawie 200 nauczycieli.
Konferencja miała charakter informacyjny, program obejmował następujące zagadnienia: 1) wstęp do podstawy programowej, 2) podstawa programowa z matematyki, 3) komentarz do podstawy: ogólne założenia zmian, 4) porównanie poprzedniej i obecnej podstawy programowej oraz uzasadnienie zmian, 5) wnioski i rekomendacje dla nauczycieli.
Dla nauczycieli pragnących szlifować swój warsztat pracy, szczególnie w zakresie tych zagadnień, które zgodnie z nową podstawą programową pojawią się w szkole podstawowej, przygotowujemy atrakcyjną ofertę na kolejny rok szkolny.