Relacja: Gala laureatów 7. edycji konkursu "Matematyka jest wszędzie"

opublikowane: 22 maj 2018, 05:55 przez Katarzyna Parcia   [ zaktualizowane 28 maj 2018, 04:32 ]

17 maja 2018 r. podczas uroczystej Gali Laureatów zostali ogłoszeni zwycięzcy oraz uczniowie wyróżnieni w 7. Edycji Konkursu „Matematyka jest wszędzie”. Po wręczeniu nagród obejrzeliśmy najlepsze prace, aby jeszcze raz docenić efekty pracy uczniów i nauczycieli.

Zwycięzcami konkursu zostali Artur Panek (Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa im. W. Kopalińskiego w Bielsku-Białej), który zaprezentował pracę pt. „Jak matematyka pomaga narciarzowi?” oraz Wiktor Kużdzał (Zespół Szkół Elektronicznych, Elektrycznych i Mechanicznych im. J. Śniadeckiego w Bielsku-Białej), który przekonywał nas, jak wiele wspólnego ma matematyka z językiem ojczystym.

Pełna lista laureatów znajduje się w załączniku poniżej.

Zachęcam do obejrzenia galerii zdjęć oraz fragmentów wystąpień (które zostaną zamieszczone w późniejszym czasie)

Wyniki konkursu

Fragmenty wystąpień najlepszych prac (wkrótce)

Ċ