Będzie sie działo...

opublikowane: 15 sty 2017, 05:41 przez Katarzyna Parcia   [ zaktualizowane 15 sty 2017, 12:52 ]

Po feriach zimowych zapraszamy nauczycieli matematyki do naszego Ośrodka na warsztaty, konferencję oraz Spotkanie z ciekawą matematyką:

23 lutego 2017 r. -  Matematyczny fitness dla umysłu, zajęcia w ramach cyklu Spotkania z ciekawą matematyką. Na spotkanie zapraszamy uczniów szkoły podstawowej oraz klasy pierwszej gimnazjum oraz zainteresowanych  nauczycieli.

16 lutego 2017 r. – warsztaty poświęcone grom dydaktycznym na lekcjach matematyki oraz edukacji matematycznej (dla nauczycieli matematyki szkół podstawowych oraz nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej)

3 marca 2017 r. - Bielskie Warsztaty Matematyczne - konferencja organizowana wspólnie ze Stowarzyszeniem Nauczycieli Matematyki oddział w Bielsku-Białej, corocznie po krajowej konferencji SNM.