13. Zagadkowa matematyka


Zaproszenie

Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Bielsku-Białej wraz z Fundacją „Matematyka dla wszystkich” zapraszają nauczycieli matematyki oraz uczniów klas szóstych i siódmych szkół podstawowych, oddziałów gimnazjalnych orazi szkół ponadgimnazjalnych na Spotkanie z ciekawą matematyką, którego tematem będzie

Zagadkowa matematyka

       Podczas spotkania będzie można przekonać się, w jak wielu sytuacjach matematyka może nam pomóc i jakie zaskakujące problemy można za jej pomocą rozwiązać.  Uczestnicy w formie warsztatowej poznają zabawy, m.in. w odgadywanie zamazanej liczby, daty urodzin i  kto na który palec założył pierścień. Zajęcia poza nauką dostarczą także wiele rozrywki i matematycznej zabawy.

        Przykłady zostały przygotowane przez uczniów Zespołu Szkół Elektronicznych, Elektrycznych i Mechanicznych im. J. Śniadeckiego w Bielsku-Białej (Jacka Orawczaka i Damiana Pytkę) pod kierunkiem nauczycielki matematyki - mgr Doroty Ponc.

Spotkanie odbędzie się 18 stycznia 2018 r. (czwartek) o godzinie 15.10 w Regionalnym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Bielsku-Białej, ul. Legionów 25 sala 011 (parter). Planowany czas spotkania to około 60 minut. Zainteresowanych prosimy o zgłaszanie się za pomocą krótkiego formularza rejestracyjnego (linki poniżej) 

Formularz rejestracyjny dla nauczyciela (tutaj nauczyciel może zgłosić siebie, ale również swoich uczniów) https://goo.gl/DxF3d1

Formularz zamknięty - Limit miejsc wyczerpany.

Formularz rejestracyjny dla ucznia (gdy uczeń zgłasza się indywidualnie) https://goo.gl/WX3XY4.

 
Formularz zamknięty - Limit miejsc wyczerpany.

Prosimy, aby każdy uczestnik warsztatów miał przy sobie kalkulator.


Informacje można uzyskać pod numerem telefonu 33 812 37 15 wew. 111.Informacje

Temat:
Zagadkowa matematyka

Prelegent:
uczniowie ZSEEiM w Bielsku-Białej pod kierunkiem nauczycielki Doroty Ponc

Data:
18 stycznia 2018 r.


Galeria zdjęć
Comments